Abdulhadi AKMUGAN

YMM VE BAĞIMSIZ DENETÇİ


1965 yılında Iğdır’da doğdu.1986 yılında Eskişehir İ.İ.B Fak. İktisat bölümünden mezun oldu. 1987 yılında bir özel şirkettin muhasebe departmanında işe başladı.1989 yılından itibaren SMMM Ve Bağımsız Denetçi olarak mesleki faaliyetine başladı.1999-2001 Döneminde Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.Meslek Odasının danışma Üyeliği ve bir çok biriminde görev yaptı.2015 yılında kurulan Hak YMM LTD Şirketi ile Denk Bağımsız denetim A.Ş’nin kurucu Ortaklarındandır. Ayrıca 2007-2014 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesinde vergi ve muhasebe dalında öğretim görevlisi olarak çalıştı. Bir çok yerel ve ulusal gazetede makaleleri yayınlandı. Halen bir üniversitede Muhasebe Ve Denetim Doktorası dalında akademik çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. .

Hanifi AYBOĞA

PROF. DR


1961 Mersin doğumludur. 1985 yılında Marmara Üniv.İİBF İşletme Bölümü mezunudur. 1979–1988 Döneminde Özel Sektörde Yer Alan Değişik İşletmelerde Muhasebe Yardımcılığı, Muhasebecilik ve Muhasebe Müdürlüğü görevlerini yaptı. SBMYO Yönetim Kurulu Üyeliği (2006 – Devam Ediyor) SBMYO –Bankacılık-Sigortacılık Program Danışmanlığı ( 2008-2011) SBMYO Muhasebe Program Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Ayrıca uzun zamandan beri Ticari Davalarda bilirkişilik yapmaktadır. Marmara Üniversitesinde Öğretim Üyesi Prof. Dr. Olarak devam eden görevinin yanı sıra bazı vakıf Üniversitelerinde de Yüksek Lisans Ve Doktora derslerine girmektedir. 1- “TAZMİNAT MUHASEBESİ” , Türkmen Kitabevi 2- “ TEKDÜZEN HESAP PLANI VE MALİYET MUHASEBESİ EL KİTABI”, Alfa Basım Yayım Dağıtım Yayınları 3-“ŞİRKET KURULUŞLARI” , Evrim Yayınevi ve Ticaret Ltd. Şti. Yayınları,tarafından basılan kitaplarının yanı sıra çok sayıda ulusal ve Uluslar arası makalesi yayınlanmıştır.

Mustafa AVCI

SMMM VE DENETÇİ


1971 yılında Malatya’da doğdu. İİBF İşletme Bölümü mezunudur. Mesleki çalışmasına 1997 yılında Türk-Amerikan ortaklığı ile kurulan bir Holdingde 6 yıl boyunca sırayla Muhasebe Şefi, Muhasebe Müdürü ve Genel Müdür olarak çalıştı.2002 yılında bir Mali Müşavirlik firmasının teklifi üzerine bu işten ayrılarak muhasebe ve denetim alanında çalışmaya başladı. 2003 yılından bu yana S.M.Mali Müşavirlik firması olarak faaliyet gösteren ancak daha sonra HAK Yeminli Mali Müşavirlik LTD.ŞTİ. ve Denk Bağımsız Denetim A.Ş kurucuları arasında bulunan Öğretim Görevlisi ve YMM A.Hadi AKMUGAN ile Çalışmaktadır. 2010 yılında Mali Müşavirlik Belgesi aldı. 2010 ve 2014 yıllarında bir Devlet Üniversitesinde Bilgisayarlı Muhasebe ve Finansal Muhasebe ve Vergi hukuku alanlarında Öğretim Görevlisi olarak ders verdi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sümbüle ELİTAŞ

TAKIM ÇALIŞANI


1970 Kastamonu Araç Doğumludur.Anadolu Üniversitesi işletme Fakültesinden 1995 yılında mezun oldu. Bir Ticaret lisesindeki öğretmenlik mesleğinin yanı sıra bazı özel dershane ve kurslarda muhasebe ve vergi Hukuku alanında hocalık yapıtktan sonra 1997 yılında öğretmenlikten istifa ederek Bir özel Şirkette Muhasebede Müdürü olarak işe başladı. 2000 yılında ise aldığı teklif üzerine Ymm Tanel YANÇ’ın kurucusu olduğu Yanç Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavir’lik firmasında Vergi İade uzmanı ve Bağımsız denetçi olarak işe başladı. 2015 Aralık ayında Hak Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’nde işe başladığı görevine devam ederken, bir Grup firması olan Denk Bağımsız Denetim Anonim Şirketi’nde de bağımsız denetçilik görevini sürdürmektedir. Evlidir.

Sinem GÖKKAYA

TAKIM ÇALIŞANI


1985 İstanbul doğumlu olup Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 2001 Yılında Özel bir Şirkette muhasebe elemanı olarak işe başladı. 2003 yılında Aynı işyerinde Muhasebe Müdür Yardımcısı 2005 yılında da Muhasebe müdürlüğü görevine getirildi.2007 yılında bu görevinden istifa ederek 2014 yılına kadar HAK S.M.M.M ve Bağımsız denetim bürosunun kurucusu olan Öğretim Görevlisi A.Hadi AKMUGAN’ın yanında Muhasebe şefi ve Denetçi olarak işe başladı.2015 yılında ise HAK Yeminli Mali Müşavirlik LTD.Şirketi’nde Denetim ve KDV İade İşlemleri raporlama departmanındaki görevinin yanı sıra bir Grup firması olan Denk Bağımsız Denetim Anonim Şirketi’nde de bağımsız denetçilik görevini de sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Pelin Kutlu

TAKIM ÇALIŞANI


1994 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2012 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümünü kazanarak 2016 yılında mezun oldu. 2017 yılında bir SMMM bürosunda stajer muhasebe elemanı olarak işe başlayarak 2017 yılının Ağustos ayında buradan ayrılak Eylül ayında Hak YMM Ltd.Şti. firmasında KDV İade Uzmanı Yardımcısı olarak YMM A.Hadi Akmugan'ın yanında işe başladı. Halen Hak YMM Ltd.Şti.'nde görevine devam etmektedir. Bekardır.

Hacı Onur Doğruel

TAKIM ÇALIŞANI


1996 Yılında İstanbul' da doğdu İlk ve Orta okulu İstanbulda, Lise Öğrenimini Iğdır Melekli Şehit P.Çavuş Tunay Şafak Ç.P.L tamamladı 2014 Yılında Kırklareli Lüleburgaz M.Y.O-Muhasebe ve Vergi Uyg. Kazandı 2016 Yılında Mezun oldu 2018 Yılında HAK YMM LTD ŞTİ Firmasında Bilgi İşlemci olarak Y.M.M A.Hadi Akmugan'ın yanında işe başladı. Halen HAK YMM Ltd.Şti'nde görevine devam etmektedir.Bekardır.

Hasan Yurtseven

TAKIM ÇALIŞANI


1994 yılı Fatsa doğumludur. İlk ve orta öğretimini İstanbulda, lise eğitimini sefaköy lisesinde tamamlamıştır.2012 yılın da Marmara üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesini kazanıp 2016 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır. 2017 yılında smmm bürosunda stajyer olarak eğitim gördükten sonra HAK YMM LTD.ŞTİ. firmasında Kdv İade Uzman Yardımcısı olarak YMM A.HADİ AKMUGAN’nın yanında göreve başlamıştır. Halen HAK YMM LTD.ŞTİ.’nde devam etmektedir. Bekardır.