Sorunlarınıza hızlı çözüm...

Bizden istediklerinizi bize bildirin ve anında sonuçlarını almaya başlayın...

İletişim için
Ar-Ge Hizmetleri

Ar-Ge Hizmetleri

Teknolojideki değişime uyum sağlamak, teknolojiden faydalanarak verimliliği arttırmak ve yeni ürünler ve çözümler ortaya koymak adına şirketlerin Ar-Ge çalışmalarına yatırımları her geçen gün daha da önem kazanıyor.  

Uzaktan Çözümler

Uzaktan Çözümler

Şirketimiz uzaktan çözümler sunarak daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Bizden istediklerinizi bize bildirin ve anında sonuçlarını hızlı şekilde almaya başlayın.  

KDV İade Hizmetleri

KDV İade Hizmetleri

KDV İadesi, Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen esaslar doğrultusunda, istisnaya tabi teslimleri bulunan mükelleflerin yüklendikleri KDV’lerin mükelleflere nakden veya mahsuben iadesi sürecidir.

Şirket Birleşme ve Satın Alma İşlerinde

Şirket Birleşme ve Satın Alma İşlerinde

Başarısız şirket birleşme ve satın alma işlemlerinde elbette sonucu etkileyen birden çok sebep bulunur, ancak muhtemel sebepler içerisinde en geçerlisi Baz oranda şirket operasyonlarının hızlı ve doğru tespit edilememesidir.

Muhasebe ve Mali Danışmanlık Hizmetleri

Muhasebe ve Mali Danışmanlık Hizmetleri

Vergi denilince genellikle vergisel yükümlülükler akla gelse de, Türk Vergi Mevzuatı’nın aynı zamanda pek çok yoruma açık noktası da bulunuyor. Kanunlar tüm işletmeler için geçerli olsa da, her şirketin faaliyetlerine özgü…

Vergi Uyuşmazlık Çözümlerinde

Vergi Uyuşmazlık Çözümlerinde

Tüm önlemler alınsa bile vergi idaresinin değişen yaklaşımları şirketleri vergisel yükümlülükler altına sokabilir. Ancak doğru prosedürlerin izlenmesi ile pek çok vergi incelemesinde ve vergi mahkemelerinde mükellef lehine sonuçlar alınabilir.

Kısaca Biz

Kısaca Biz

Firmamız 1988 yılında Abdulhadi Akmugan ve ortakları tarafından muhasebe ve denetim faaliyetine başlamıştır. 1989 yılında çıkan 3568 sayılı meslek yasası kapsamında SMMM ünvanı alarak faaliyetine devam etmiştir. 2015 yılında sonra ise Hak Yeminli Mali Müşavirlik Ltd.Şti. bünyesinde Yeminli Mali Müşavirlik...

Prensiplerimiz

Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

M. Kemal Atatürk

Dürüstlük, tarafsızlık, mesleki yeterlilik, sır saklama ilkelerimizdir.

Anonim